تشکر از پرستاران

تشکر از پرستاران

همان طور که میدانید پرستاران گرامی جان خود را برای ما (مردم)به خطر انداخته اند و ما نیز باید قدر آن ها را بدانیم و ا آن ها تشکر بکنیم.

آن ها هر روز با این خطر ها روبه رو هستند :

در2دقیقه بخوانید.

& nbsp;

سفید پوشان این روزها با اراده و روحیه مثال زدنی، رو در روی ویروس کرونا ایستاده اند و به بیماران رسیدگی می کنند.

خطر مبتلا شدن به انواع بیماری ها برای پزشکان و پرستاران، تهدید تازه ای نیست، اما آنها این روزها لباس و تجهیزات مخصوص به تن کرده و با تمام وجود سعی می کنند عشق و فداکاری شان را از کسانی که به ویروس کرونا مبتلا شده، یا آنهایی که با ترس و نگرانی از مبتلا شدن به این ویروس به بیمارستان ها مراجعه می کنند، دریغ نکنند.

شما با رعایت کردن نکاتی که پرستاران به شما میگویند میتوانید تاثیرمهمی در زندگی آن ها داشته باشید .

ر حالی که هنوز هیچ واکسنی برای جلوگیری از این ویروس تولید نشده است، اما اقدام & zwnj;هایی وجود دارد که می & zwnj;توانید برای پیشگیری از مبتلا شدن به این ویروس انجام دهید.
به گفته رئیس & nbsp;سازمان سلامت جهانی، بهترین روش پیشگیری از این بیماری، شستشوی دست & zwnj;ها و کاهش تماس با افراد دیگر است.

متداول & zwnj;ترین شیوه & zwnj;ی انتقال بیماری از طریق پخش قطرات آلوده به ویروس در هوا است که روی سطوح می & zwnj;نشینند و با لمس سطوح توسط دیگران و سپس لمس صورت، به آن & zwnj;ها منتقل می & zwnj;شوند.

شما میتوانید با استفاده از وسایل بهداشتی مانند ماسک و مایع ضد عفونی کننده و انواع محلول ها و.ژل های ضد عفونی کننده و…

شما با مراجعه به سایت & nbsp;https://adlymachine.com/میتوانید انواع لوازم بهداشتی را خریداری کنید تا در برابر انواع وبروس و باکتری سالم بمانید & nbsp;

& nbsp;